راه اندازی رستوران تجهیزات رستوران

آراستن میز شام دوستانه

آراستن میز شام دوستانه

آراستن میز شام دوستانه

میزبان بودن و پذیرایی کردن از میهمان ، امروزه راحت و خودمانی و بدون استرس برگزار می شود . انواع ظروف ساده اما رنگی که با رنگهای شاد و متنوع تولید شده اند برای پذیرایی کردن از میهمان مناسب بوده و می توان چیدمان زیبایی را که تحسین بر انگیز باشد با استفاده از آنها به نمایش گذاشت.

از شلوغ کردن میز پذیرایی و استفاده از وسایل غیر ضروری خودداری کنید و سعی کنید میزی ساده و در عین حال زیبا و بدور از تشریفات برگزار نمایید . اگر به تعداد میهمانان بشقاب و یا دستمال سفره ندارید چندان اهمیتی ندارد ، شما می توانید به راحتی از تمام بشقاب های موجود خود (با هر رنگ و یا مدلی ) استفاده نمایید فقط کافی است که چیدمان آنها زیبا و هماهنگ باشد . مسأله مهم حفظ هماهنگی ظروف با یکدیگر می باشد : بطور مثال : می توانید فقط از ظروف (قدیمی و یا جدید با هر مدل ) با رنگ سفید استفاده نمایید و یا می توانید از ظروفی استفاده نمایید که از نظر رنگ تفاوت چندان زیادی با یکدیگر ندارند (مثلاً نارنجی کم رنگ یا پر رنگ )، و یا حتی می توانید از ظروفی استفاده نمایید که از نظر رنگ کاملاً با یکدیگر در تضاد می باشند (مثلاً ظروف قرمز رنگ و سفید رنگ). اگر مجبورید از ظروف چینی و شیشه ای (بلور) استفاده کنید که از نظر رنگ و مدل با یکدیگر تفاوت زیادی دارند و چندان هماهنگ با یکدیگر نمی باشند ، می توانید با استفاده از یک رومیزی و دستمال سفره های هماهنگ با آن ، نا هماهنگ بودن ظروف را تا حدی خنثی نمایید.

اگر تعداد زیادی مهمان دارید و برای پذیرایی از ظروف سفید استفاده می کنید ، میز شما کاملاً اراسته و هماهنگ بنظر می رسد اگرچه از دستمال سفره های متفاوت استفاده کنید .
حتی اگر میز بسیار ساده آراسته شده باشد ، می توانید با استفاده از تک شاخه های گل (متناسب با هر فصل ) در کنار ظروف زیبایی خاصی را به میز بخشیده و آنرا مدرن جلوه دهید .
استفاده از دستمال سفره های کتان و یا نخی با نقش های راه راه ، (اگرچه بر اثر گذشت زمان و شستشو ممکن است دیگر حالت شق و رق نداشته باشند ) می توانند یک حس زیبای ساده و قدیمی را در شما و میهمانان ایجاد کنند .

اطلاعات تماس
  • همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
  • تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
  • ایمیل: info@restaurantsetup.ir
  • آدرس: تهران خیابان شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری تقاطع ابوذر غفاری پلاک ۵۰.
آموزش راه اندازی رستوران فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی فست فود کافی شاپ رستوران اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله