راه اندازی رستوران تجهیزات رستوران

ترافل شکلاتی

ترافل شکلاتی

ترافل شکلاتی

مواد لازم:

تکه‌های کیک شکلاتی: ۲ لیوان
چیپس شکلات سیاه: نصف لیوان
پودر فندق: نصف لیوان
خامه صبحانه: ۲ قاشق غذاخوری
موز له شده: سه قاشق غذاخوری
شکلات سیاه ذوب شده: برای تزئین

روش تهیه:

۱٫ در آماده کردن این ترافل‌های کوچک می‌توانیم از بچه‌ها نیز کمک بگیریم چون علاوه بر اینکه درست‌کردن‌شان کار ساده‌ای است، احتیاج به پخت و صرف زمان زیادی ندارد.

۲٫ تمام مواد را داخل کاسه‌ای گود ریخته و با هم ورز می‌دهیم تا خمیری نرم حاصل شود. این کار به سادگی انجام می‌شود و احتیاجی به ورز زیاد ندارد بنا بر این می‌توانیم از بچه‌ها در منزل بخواهیم که این کار را برای‌مان انجام دهند. معمولا همه کودکان به کارهای مربوط به شیرینی‌پزی علاقه‌مند هستند و این کار برایشان خوشایند است.

۳٫ از خمیر حاصل به اندازه یک قاشق سوپ‌خوری برداشته و آن را در دست به شکل توپ درمی‌آوریم سپس وسط هر توپک را یک فندق درسته قرار داده و به مدت ۳ ساعت داخل پخچال قرار می‌دهیم تا خودش را بگیرد. آنها را از یخچال خارج کرده و داخل شکلات سیاه ذوب شده می‌غلتانیم تا تمام اطراف آنها آغشته شود. ترافل‌ها را در یخچال قرار می‌دهیم تا شکلات خودش را بگیرد سپس روی آنها را کمی بریلو (ژل براق‌کننده) کشیده و با مارسیپان به شکل تصویر تزئین می‌کنیم.

اطلاعات تماس
  • همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
  • تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
  • ایمیل: info@restaurantsetup.ir
  • آدرس: تهران خیابان شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری تقاطع ابوذر غفاری پلاک ۵۰.
آموزش راه اندازی رستوران فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی فست فود کافی شاپ رستوران اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله