راه اندازی رستوران تجهیزات رستوران

شیرینی اتریشی

شیرینی اتریشی

شیرینی اتریشی

مواد لازم :

۲۰۰ گرم کره
۸۰ گرم پودر قند
/۱ ق‌چ وانیل
۴ عدد زرده تخم‌مرغ، ۲۵۰ گرم آرد
۵۰ گرم شکلات تخته‌ای
۵۰ گرم پودر نارگیل

طرز تهیه:

۱٫ کره را با پودر قند در کاسه‌ای ریخته و با همزن برقی به مدت هفت دقیقه هم بزنید.

۲٫ در کاسه‌ای دیگر زرده‌های تخم‌مرغ را با وانیل مخلوط کرده و با همزن خوب هم بزنید تا کرم‌رنگ و یکدست بشود.آرد را الک کرده و کناری بگذارید. تخم‌مرغ زده‌شده را به کره و پودر قند اضافه کنید و آنها را با لیسک (قاشق مخصوص شیرینی‌پزی) خوب مخلوط کنید.

۳٫ حالا آرد را کم‌کم به مواد اضافه و خوب با آنها مخلوط کنید تا خمیر یکدستی داشته باشید. فر را با درجه حرارت ۱۲۵ درجه سانتی‌گراد روشن کنید تا گرم شود. سینی فر را آماده کنید و شیرینی‌ها را در آن بچینید.

۴٫ خمیر آماده‌شده را در قیف با ماسوره شکوفه ریخته و با فشار دست خمیر را بیرون آورید. اندازه هر شیرینی به طول چهار سانتی‌متر مناسب است. البته شکل و فرم شیرینی به دلخواه شماست. در اینجا شیرینی با همان فرم شکوفه‌ای به صورت مستطیل است. شیرینی‌های کوچک انگشتی‌شکل را روی سینی فر با فاصله بچینید.

۵٫ وقتی تمام خمیر را به شکل شیرینی روی سینی گذاشتید، سینی را در طبقه وسط فر قرار دهید و ۲۰ دقیقه صبر کنید تا شیرینی‌ها بپزند. بعد از پخت سینی را از فر درآورید و صبر کنید تا شیرینی‌ها خنک شوند. در این فاصله شکلات تخته‌ای را خرد کرده و روی حرارت غیرمستقیم (مانند بخار کتری) آب کنید. شیرینی‌های آماده و خنک‌شده را برداشته و یک طرف آنها را در شکلات فرو ببرید تا شکلاتی شوند، بعد روی آنها پودر نارگیل بپاشید.

اطلاعات تماس
  • همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
  • تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
  • ایمیل: info@restaurantsetup.ir
  • آدرس: تهران خیابان شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری تقاطع ابوذر غفاری پلاک ۵۰.
آموزش راه اندازی رستوران فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی فست فود کافی شاپ رستوران اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله