راه اندازی رستوران تجهیزات رستوران

پذیرایی عصرانه با چای

پذیرایی عصرانه با چای

پذیرایی عصرانه با چای

پذیرایی با چای و به هنگام عصر می تواند هم در اتاق انجام شود و یا در فضای بیرون در حیاط و یا باغ و در زیر سایه درختان صورت گیرد . چای را می توان در فنجانهای چینی همراه با شکر خوری و یا قندان چینی سرو کرد . سرو چای همراه با ساندویچ های عصرانه که برش های نازکی به انها زده شده و همچنین کیکی که در منزل پخته شده می تواند یک وعده عصرانه کامل بوده و مورد رضایت میهمانان نیز واقع شود . این نوع پذیرایی های عصرانه می تواند کاملاً لذت بخش بوده و همچنین روشی است برای روزهای اخر هفته (تعطیل) و پر کردن اوقات فراغت ، دعوت کردن میهمانان به صرف چای و پذیرایی کردن از آنها می تواند برای همه مفرح و شادی آور باشد .

لازم است وسایلی که برای میز چای عصرانه استفاده می شوند با ریزبینی و ظرافت خاصی به کار گرفته شوند ، استفاده از دستمال سفره های ظریف و زیبا که گلدوزی و یا سوزن دوزی شده باشند مناسب است ، همچنین استفاده از سرویس چای خوری چینی گلدار نیز گزینه مناسبی می باشد .

سرو چای عصرانه همراه با بیسکویت های شکلاتی خوشمزه ای که خانگی می‌باشند و به نحو زیبایی در ظروف چیده شده اند و دستمال سفره های نخی که در کنار آنها قرار گرفته اند می توانند حس خوبی در میهمان ایجاد کنند .

استفاده از دستمال سفره از جنس ژاکارد و به رنگ سبز و سفید که گلهای زیبایی بر روی آن نقش دارند و استفاده از سرویس چای خوری چینی گلدار که درون یک سینی و یا سبد حصیری قرار دارند می تواند بسیار زیبا و خوشایند باشد .
استفاده از گلبرگهای رز کریستاله شده بر روی بیسکویت های خانگی می تواند بسیار زیبا باشد اگر با دستمال سفره های هماهنگ و همرنگ با گلبرگها به کار گرفته شود.

اطلاعات تماس
  • همراه: ۰۹۱۲۶۰۱۱۹۳۷
  • تلفن: ۰۲۱۲۲۳۲۹۴۲۷
  • ایمیل: info@restaurantsetup.ir
  • آدرس: تهران خیابان شریعتی خیابان خواجه عبدالله انصاری تقاطع ابوذر غفاری پلاک ۵۰.
آموزش راه اندازی رستوران فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی فست فود کافی شاپ رستوران اعطای نمایندگی فست فودهای زنجیره ای رونفیله